پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : پنجشنبه 6 شهريور 1399
کد 66

افتتاح چندین پروژه عمرانی شهرستان ملکان در هفته دولت

افتتاح چندین پروژه عمرانی شهرستان ملکان در هفته دولت

افتتاح چندین پروژه عمرانی شهرستان ملکان در هفته دولت
افتتاح چندین پروژه عمرانی شهرستان ملکان در هفته دولت
افتتاح ایستگاه تقویت تلفن همراه در روستای قوزلو شهرستان ملکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملکان، برای تکمیل و افتتاح این طرح مخابراتی بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال از اعتبارات شرکت مخابرات هزینه شده است. رئیس اداره مخابرات شهرستان ملکان در مراسم افتتاح این طرح گفت: با بهره برداری از این دکل مخابراتی، مشکل  آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت روستاهای منطقه در شهرستان ملکان و برخی از مناطق حوضه شهرستان‌های میاندوآب و مراغه رفع خواهد شد.
افتتاح هشت طرح توسعه خط و پست هوایی مدیریت برق شهرستان در هفته دولت
بمناسبت هفته دولت 8 طرح مدیریت برق شهرستان ملکان با حضور فرماندار و جمعی از مدیران دستگاههای دولتی افتتاح شد.
این طرحها شامل: احداث خط و پست هوایی خیابان های شمس تبریزی شهر ملکان و پاسگاه شهر لیلان، ،خط  ۴۰۰ ولت هوایی شهر ملکان و روستاهای آغجه دیزج،لکلر و قلی کندی و همچنین تبدیل شبکه ۴۰۰ ولت هوایی مبارک شهر از توابع شهرستان ملکان بودند که بطور همزمان و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و یکصد میلیون تومان به بهره برداری رسیدند.
افتتاح کارخانه هرم بتن به مدیریت مهندس یعقوب فیروزی در ناحیه صنعتی ولیعصر (عج) شهرستان ملکان
به گزارش پایگاه خبری فرمانداری ملکان، مدیرعامل کارخانه هرم بتن در این مزاسم طی سخنانی ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدای دولت و بخصوص شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت گفت: این کارخانه در ۳۴۰۰ متر مربع مساحت و ۷۵۰ متر مربع زیربنا و با ۳۶۰ هزار دلار اعتبار ارزی و حدود ۲ میلیارد تومان اعتبار ریالی احداث شده است. فیروزی از اشتغال زایی ۱۲ نفر بطور مستقیم و ۲۰ نفر بطور غیرمستقیم در واحد تولیدی هرم بتن خبر داد و با بیان اینکه این کارخانه قابلیت توسعه دارد افزود: فعلا این کارخانه در یک شیفت کار می کند ولی جهت راه اندازی فاز دوم نیازمند مساعدت مسئولین مربوطه شهرستان ملکان جهت استفاده از تسهیلات دولتی هستیم. وی با بیان اینکه در حال حاضر در کارخانه هرم بتن ۲۲ نوع قالب بتن در سایزهای مختلف از جمله جدول و بلوک دیواری تولید می شود اظهار کرد:مشتریان ما عمدتا پیمانکاران شهرداری ها و دهیاری ها هستند.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 6 شهريور 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی ملکان