شنبه 5 مهر 1399 08 صفر 1442 26 سپتامبر 2020
تاریخ : پنجشنبه 19 تير 1399
کد 58

مقام دومی شهرستان ملکان در بخش آسفالت معابر روستایی

مقام دومی شهرستان ملکان در بخش آسفالت معابر روستایی

مدیرکل بنیاد مسکن استان از اجرای طرح اقدام ملی تولید مسکن به منظور خانه دار شدن مردم در کشور خبر داد.
مدیرکل بنیاد مسکن استان از اجرای طرح اقدام ملی تولید مسکن به منظور خانه دار شدن مردم در کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملکان، آقای حافظ باباپور روز چهار شنبه ۱۸ تیر ماه در جمع دهیاران شهرستان ملکان گفت: این طرح بطور ۹۹ ساله و در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت اجرا می شود. وی افزود: برخلاف طرح مسکن مهر در این طرح پیمانکار وجود ندارد و افزاد این طرح در قالب گروههای ۳ الی ۵ نفره در جهت احداث خانه های خود مشارکت خواهند کرد.
باباپور در ادامه از پیشتازی شهرستان ملکان بخاطر اجرای طرح های روستایی و شاخص‌ها خبر داد و گفت: در حالی که میانگین شاخص های فعالیت بنیادمسکن در استان ۸۲ است ولی این میزان در شهرستان ملکان ۹۲ درصد است و همچنین از لحاظ میزان اجرای طرح هادی، استان عدد ۴۳ درصد را به خود اختصاص داده است ولی این رقم برای شهرستان ملکان ۴۸ درصد می‌باشد.
وی همچنین از آسفالت ریزی ۳ میلیون متر مربعی در روستاهای استان طی ۴ سال گذشته خبر داد و گفت: این میزان در قبل از این مدت تنها بیش از یک میلیون مترمربع بوده است. وی افزود: خوشبختانه شهرستان ملکان به لحاظ آسفالت روستاها بعد از تبریز مقام دوم استانی را به خود اختصاص داده و این نشانگر تلاش و همت دهیاران این شهرستان است. باباپور در ادامه از جذب بالغ بر ۵۲ میلیارد تومان اعتبار جهت بهسازی معابر و واحدهای مسکونی روستاهای استان خبر داد و افزود: با آورده مردم و دهیاران توانستیم در این حوزه نیز خوب کار کنیم.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 19 تير 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی ملکان